20 травня
Завантажити ще

Прем'єр Нової Зеландії пішла у відставку і публічно зробила пропозицію коханому

Прем'єр Нової Зеландії пішла у відставку і публічно зробила пропозицію коханому
Фото: facebook.com/jacindaardern

Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн 19 січня подала у відставку. За її словами, причиною відставки стала втома. Про це вона повідомила у соцмережах.

- Коли я зрозуміла, що не маю ресурсу, я усвідомила, що, на жаль, в мене немає іншого виходу, окрім як здати повноваження. Я людина. Політики теж люди. Ми віддаємо все, що можемо, допоки можемо. А потім настає той саме час. Для мене він настав... – сказала у промові Ардерн. Я не можу дочекатися, коли знову буду проводити час із родиною… Тому, Неве, матусенька вже чекає на момент, щоб бути поруч із тобою, коли ти підеш до школи цьогоріч. І, Кларку, давай нарешті одружимось, – додала вона.

Таку пропозицію Ардерн зробила своєму нареченому Кларку Гайфорду. Пара виховує 4-річну доньку Неве, але офіційно стосунки поки що не оформляла.

У Новій Зеландії у жовтні мають відбутися загальні вибори. У зв'язку з цим прем'єр додала, що її завчасна відставка дозволить державним установам та політичним партіям планувати та готуватись до виборів.

Ардерн стала прем'єр-міністром у 2017 році у віці 37 років. Вона була третьою жінкою-лідером Нової Зеландії та одним із наймолодших лідерів у світі. Протягом року вона народила дитину, перебуваючи на посаді. Ардерн було переобрано на другий термін у 2020 році, і цій перемозі сприяв підхід її уряду до пандемії, який допоміг Новій Зеландії уникнути критичних спалахів.

Новини по темі: Відставка Нова Зеландія