Завантажити ще

Кабмін сьогодні призначить тимчасового виконувача обов’язків глави МВС

Кабмін сьогодні призначить тимчасового виконувача обов’язків глави МВС
Фото: facebook.com/moden.ua

Кабінет міністрів сьогодні призначить тимчасового виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ. Про це у коментарі "РБК-Україна" повідомила прессекретар прем'єра Ольга Куришко. За її словами, сьогодні відбудеться позачергове засідання уряду, під час якого призначать тимчасового очільника МВС.

- Планується засідання уряду, де буде розглянуто питання щодо призначення виконуючого обов'язки міністра, - зазначила вона.

Радник Міністерства внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі телемарафону зазначив, що засідання Кабміну заплановане на 15:00. Голова комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас сказав в ефірі телемарафону, що обов'язки міністра внутрішніх справ буде виконувати один з заступників Дениса Монастирського.

- Євгеній Єнін був першим заступником міністра внутрішніх справ. Оскільки він теж загинув, то виконувати обов’язки міністра буде хтось з інших заступників. Наразі офіційно не можу повідомити, хто це буде, але у міністра, окрім першого заступника, є й інші заступники, які наразі перебувають у безпеці, – повідомив Іонушас, якого цитує УНН.

Іонушас пояснив, що призначення на посаду міністра відбувається через комітет з питань правоохоронної діяльності, а згодом - через голосування у Верховній Раді. 

На сайті міністерства у заступниках голови відомства значаться Мері Акопян, Сергій Гончаров, Богдан Драп'ятий, Катерина Павліченко та Ігор Бондаренко.

Вранці 18 січня у Броварах впав гелікоптер ДСНС, на борту якого був міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін та держсекретар МВС Юрій Лубкович.