23 вересня
Завантажити ще

Міністр оборони ФРН Крістіне Ламбрехт подала у відставку

Міністр оборони ФРН Крістіне Ламбрехт подала у відставку
Фото: facebook.com/Christine.Lambrecht.188

Міністр оборони ФРН Крістіне Ламбрехт заявила, що безперервна критика у ЗМІ робить її подальше перебування на посаді міністра неможливою, та подала у відставку. Про це повідомила міністр на своїй сторінці в фейсбуці.

За даними ЗМІ, канцлер Німеччини Олаф Шольц вже ухвалив відставку Ламбрехт.

- Багатомісячна пильна увага ЗМІ до моєї особистості робить практично неможливими ділове інформування та дискусії про військовослужбовців, бундесвер і встановлення пріоритетів у сфері політики безпеки в ім'я інтересів громадян Німеччини. Цінна робота військовослужбовців та багатьох мотивованих людей у громадських колах повинна залишатися на передньому плані. Я ухвалила рішення залишити свою посаду, - наголосила 57-річна Ламбрехт.

Ламбрехт перебуває під вогнем критики вже декілька місяців. Опозиційні християнські демократи звинувачують її у некомпетентності та занадто сповільненому переозброєнні бундесверу.

Останній скандал з Ламбрехт, що вибухнув у ЗМІ,  стався через її новорічне привітання. Крістіне Ламбрехт записала вітальне відеозвернення, в якому згадувала війну в Україні, перебуваючи на тлі феєрверків і намагаючись їх перекричати.  Німецькі ЗМІ визнали вітання невдалим.

До того, як стати міністром оборони, Крістіне Ламбрехт  була міністром юстиції в останньому кабінеті Анели Меркель, а з 2021 року одночасно виконувала обов'язки міністра у справах сім'ї, жінок та молоді.

Новини по темі: Відставка ФРН