Завантажити ще

Володимир Зеленський виразив співчуття близьким Вахтанга Кікабідзе

Володимир Зеленський виразив співчуття близьким Вахтанга Кікабідзе
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Володимир Зеленський виразив співчуття у звʼязку зі смертю Вахтанга Кікабідзе. Президент зазначив, що грузинський актор був другом України.

- Вахтанг Кікабідзе. Друг, який завжди був поруч. Велика людина великого народу. Легенда, на яку ми всі рівнялись. Світла пам‘ять митцю та співчуття близьким, - написав він у своєму телеграм-каналі.

Раніше керівник Офісу президента Андрій Єрмак написав, що “Вахтанг був великим другом України”. Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко нагадав, що Кікабідзе був заслуженим артистом України. Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі висловив співчуття родині, родичам та друзям через кончину видатного грузинського артиста - актора та співака Буби Кікабідзе.

Вдень 15 січня грузинські ЗМІ повідомили, що народний артист Грузії Вахтанг (Буба) Кікабідзе помер у віці 84 років. У 2021 році в День незалежності України президент Володимир Зеленський нагородив Кікабідзе орденом Ярослава Мудрого. У 2020 році зірка фільму «Міміно» очолив список партії Михайла Саакашвілі «Єдиний національний рух – Єдина опозиція «Сила в єдності» на парламентських виборах у Грузії та став депутатом.