Завантажити ще

В Європарламенті заявили, що картель ОПЕК+ пов'язаний з Росією і має бути позбавлений влади над Заходом

В Європарламенті заявили, що картель ОПЕК+ пов'язаний з Росією і має бути позбавлений влади над Заходом

Міжнародний картель виробників нафти ОПЕК+ та генеровані ним ціни на енергоресурси є інструментом гібридної війни диктатур, включаючи Росію, проти Заходу. Такий картель має бути зупинений, а виробники нафти - позбавлені влади над демократичним світом, яку вони мають сьогодні.

Про це у коментарі Guildhall заявив депутат Європейського парламенту, член спеціального комітету з іноземного втручання, включаючи дезінформацію, Томаш Здеховский.

«Одне з наших ключових завдань у контексті високих цін на енергоресурси полягає в тому, що ми повинні зупинити картель ОПЕК+. Вони пов'язані з Росією, Алжиром і тому подібними гравцями, вони не повинні мати такий вплив на нас, у тому числі на Європейський Союз, який вони мають сьогодні», - заявив політик.

«У майбутньому виробники нафти не повинні мати такої влади над Заходом, сьогодні вони диктують нам умови. Енергоресурси в руках ОПЕК+ та диктатур, що входять до його складу, РФ насамперед, є інструментом гібридної війни проти Заходу», - розповів Томаш Здеховскі.

5 жовтня країни ОПЕК+ прийняли рішення суттєво скоротити видобуток нафти під час настійних вимог Росії та Саудівської Аравії.

Це стало найбільшим скороченням нафтовидобутку з часів пандемії COVID у 2020 році, яке вже діє починаючи з листопада місяця.

Нагадаємо, раніше в Центрі оборонних реформ опублікували дослідження, згідно з яким причиною високих цін на енергоносії є штучне обмеження видобутку нафти країнами-членами ОПЕК+, а не російська агресія проти України, як вважається. Відповідно до висновків аналітиків, такі дії є міжнародною картельною змовою, заборона якої є єдиним доступним інструментом для зниження високих цін на енергоносії та позбавлення РФ нафтогазових доходів для ведення агресивної війни.

Новини по темі: Нафта Європарламент