Завантажити ще

Прикордонній службі “прикро” через паризькі фото речниці управління з Одеси

Прикордонній службі “прикро” через паризькі фото речниці управління з Одеси
Фото: facebook.com/iva.ivanna.98

У Державній прикордонній службі прокоментували гламурні фотографії речниці Південного регіонального управління Іванни Плантовської. Речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі "УП" заявив, що у відомстві “одразу відреагували” на ситуацію, яка останні кілька днів розгортається навколо військовослужбовиці з Одеси.

- Рішення, зокрема, стосуватиметься і подальшого проходження нею служби та виконання обов’язків за посадою. Все буде в рамках норм законодавства, - сказав Демченко.

Речник ДПСУ додав, що прикордонній службі “дійсно прикро”, що у час війни, коли більшість побратимів зі зброєю в руках боронять країну і гинуть за неї, в лавах ДПСУ є й ті, хто більше приділяє увагу своєму особистому життю, при цьому ще й хизуючись ним. За словами Андрія Демченка, це суперечить моральним нормам і є неприйнятним під час війни. 

Деякі користувачі фейсбука звернули увагу на те, що Іванна Плантовська відсвяткувала Новий рік у Парижі. Вона опублікуала світлини на фоні Ейфелевої вежи у короткій сукні та ботфортах. На інших фото - пресофіцер у Буковелі та на "мерседесі" із номерними знаками "IVANKA". 

Також у мережі знайшли відео з часів, коли Іванна була курсантом Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького і ще без “тюнінгу”. Після уваги користувачів Іванна Плантовська закрила свої сторінки у соціальних мережах, а потім обіцяла розповісти свою “правду”.

Іванна Плантовська на

Іванна Плантовська на "мерседесі" із номерними знаками "IVANKA". Фото: facebook.com/iva.ivanna.98