Завантажити ще

Одеський віцегубернатор вийшов із СІЗО під заставу в 3,2 млн грн

Одеський віцегубернатор вийшов із СІЗО під заставу в 3,2 млн грн
Фото: dumskaya.net

Заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Олег Муратов вийшов із СІЗО під заставу в три мільйони 220 тисяч 800 гривень. Про це в понеділок, 9 сiчня, повідомила “Думська” з посиланням на свої джерела в правоохоронних органах. Також цю інформацію Суспільному підтвердила прессекретарка прокуратури Одеської області Ірина Коваленко.

Про затримання Муратова за підозрою у хабарництві одеські ЗМІ повідомили 4 січня. На наступний день приморський районний суд Одеси відправив віцегубернатора до СІЗО з можливістю виходу під заставу. Під час судового засідання Муратов заявив, що став жертвою гри російських спецслужб.

За даними СБУ, Олег Муратов обіцяв допомогти керівнику одного зі структурних підрозділів ОВА уникнути відповідальності за привласнення державного майна. За 35 тисяч доларів він обіцяв вирішити питання щодо закриття відповідного провадження. Для цього він нібито планував використати особисті зв’язки у правоохоронних органах. СБУ заявила, що задокументувала факт передачі отриманих 27 тисяч доларів водію. 

Олег Муратов був призначений заступником голови Одеської ОДА в грудні 2020 року. У 2016-2020 роках був начальником Південного офісу Держаудитслужби.