Завантажити ще

Данілов: росіяни хочуть запропонувати Україні "корейський варіант" врегулювання війни

Данілов: росіяни хочуть запропонувати Україні
Фото: rnbo.gov.ua

Росія може запропонувати Україні так званий "корейський варіант" врегулювання війни, що передбачає поділ країни. Про це секретар РНБО Олексій Данілов сказав в інтерв’ю, показаному в ефірі телемарафону, повідомила “Українська правда”.

- Нам зараз пропонують корейський варіант. Так звана умовна "38 паралель" (за якою було розділено Північну та Південну Кореї, - Авт.). От тут такі українці, а тут не такі українці. Росіяни зараз будуть вигадувати все, що завгодно. Точно знаю, що один з варіантів, які вони можуть нам пропонувати – це "38 паралель”, - заявив він.

Данілов додав, що сьогодні представники Кореї вважають, що піти на поступки була велика помилка. Секретар РНБО також повідомив, що заступник керівника Адміністрації президента Росії Дмитро Козак ходить на зустрічі з політиками минулих часів у Європі. Через він них передає меседжі, що РФ готова на багато поступок і примусити Україну вийти в якесь перемир’я. У той же час є “дуже багато маркерів”, які свідчать про можливе загострення бойових дій у лютому.

«38 паралель» - неофіційна назва кордону між КНДР і Південною Кореєю, що проходить приблизно по 38 паралелі північної широти. Військова демаркаційна лінія зафіксована Угодою про перемир'я 27 липня 1953 року після закінчення війни 1950-1953 рр.