9 червня
Завантажити ще

В Україні встановлять у громадських місцях сканери та рамки

В Україні встановлять у громадських місцях сканери та рамки

Уряд ухвалив низку рішень, спрямованих на посилення безпеки у країні. Зокрема, у громадських місцях будуть встановлені рамки та сканери. На цьому наголосив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів 3 січня.

- Ми також встановлюємо додаткові засоби перевірки у громадських місцях - рамки та сканери. В умовах боротьби зі справжнім терористом це також невід'ємний захід, - заявив Шмигаль.

Як зазначив голова Кабміну, у 2023 році уряд планує активно створювати інфраструктуру безпеки в країні та врегулює обіг зброї.

- У 2023 році активно створюватимемо інфраструктуру безпеки. Це розгалужена мережа сучасних облаштованих укриттів у межах пішохідної доступності. Зокрема, сьогодні ухвалюємо рішення про вдосконалення проєктування будівель, - зазначив він.

За його словами, ухвалені Кабміном рішення визначають також список об'єктів, під час будівництва яких обов'язково мають бути передбачені укриття та інші елементи захисту. Йдеться про лікарні, навчальні заклади, житлові та громадські будівлі, об'єкти критичної інфраструктури.