Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

Залужний звернувся до українців: Ми не обирали війну, але прийняли бій!

Залужний звернувся до українців: Ми не обирали війну, але прийняли бій!
Фото: t.me/CinCAFU

Напередодні новорічних свят головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний записав відеозвернення до українців. Він запевнив, що нашим захисникам вистачить сил, щоб протистояти ворогові.

– Ми не обирали війну. Але ми прийняли бій. І сам Бог на нашому боці. На наших плечах та плечах наших рідних – тяжкі випробування, біль та страждання. Це Різдво має смак сліз та колір крові. Однак нам вистачить сил здолати ворога. У боротьбі з'являється нація, – заявив Залужний.

Головнокомандувач привітав усіх співгромадян та воїнів із наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим, побажавши, щоб перемога України стала кінцем для Росії.

- Хай вас, рідні, береже Господь! Нехай наша перемога стане початком розквіту України та кінцем для Росії! Усіх, хто у строю, хто зараз утримує наші позиції. Рідних та близьких наших захисників та захисниць. Всіх, хто молиться, вірить, допомагає Збройним Силам. Усіх, хто разом з нами протистоїть світовому злу – з Новим Роком та Різдвом Христовим!, - наголосив він.

Також Залужний показав на відео кадри з подіями, що відбуваються у нашій країні. На них видно, як наші бійці героїчно боронять українську землю від російських окупантів.