Завантажити ще

Єрмак розповів, як у США відреагували на військовий дрес-код Зеленського

Єрмак розповів, як у США відреагували на військовий дрес-код Зеленського
Фото: Скріншот із відео youtube.com

Голова Офісу президента Андрій Єрмак дав інтерв'ю телеведучій Наталії Мосейчук, де розповів подробиці візиту президента Володимира Зеленського до Сполучених Штатів. Зокрема, йшлося про військовий дрес-код, у якому був голова держави та інші члени нашої делегації.

- У Вашингтоні я не відчував, що на мене, президента чи інших членів команди хтось дивиться якось не так. І тут у мене не було часу читати, що писали професіонали стилю та етикету, - заявив Єрмак.

Як зазначив голова ОП, прибути до США у військовому одязі було чесно стосовно учасників зустрічі, оскільки від початку війни такий дрес-код для президента та його команди став повсякденним.

- Ми у цьому одязі з 24 лютого ходимо, працюємо, це не щось особливе. Це було чесно: у нас триває війна, і це наш одяг сьогодні. Ми поїхали з Бахмута просто в тому, у чому були. Для людей, з якими ми зустрічалися, це було абсолютно нормально, і вони до цього поставилися з розумінням, - наголосив він.

У ході інтерв'ю Андрій Єрмак також оцінив роботу свого радника Олексія Арестовича, навколо якого в мережах ведуться активні обговорення. Керівник Офісу президента заявив, що Арестович професійно виконує свої обов'язки і з початку війни зробив багато для нашої країни.

- Арестович дуже багато зробив у перші місяці війни. Це було дуже важливо – те, що він робив. Він був тут. Я поважаю цю людину, - сказав він.

Голова ОП вважає, що Арестович знаходиться "на своєму місці" і має армію шанувальників, з якою вміє професійно розмовляти "своєю мовою".