Завантажити ще

У НАБУ опублікували імена 78 кандидатів на посаду директора бюро

У НАБУ опублікували імена 78 кандидатів на посаду директора бюро
Фото: facebook.com/nabu.gov.ua

Для участі в конкурсі на директора НАБУ документи подали 78 осіб. Про це 21 грудня повідомили в Національному антикорупційному бюро України. Згідно з опублікованою статистикою, серед конкурсантів лише сім жінок. 18 кандидатів - працівники НАБУ, також серед конкурсантів є один народний депутат та колишній начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

У комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора НАБУ розповіли, що прийом документів закінчився опівночі. Прізвища осіб, які подали документи, опублікували згідно з регламентом проведення конкурсу. Комісія також запросила подивитися її засідання з проведення конкурсу, яке транслюватиметься 22 грудня о 18:00 в YouTube Кабінету міністрів. Під час нього розглянуть питання про допущення або недопущення кандидатів та оголосить другий етап конкурсу – тестування кандидатів на знання законодавства.

Всього на конкурсі буде сім етапів. Комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора НАБУ оголосила про початок подання документів 16 листопада. 6 грудня термін продовжили до 20 грудня “через прохання міжнародних експертів, безпекові питання, а також перебої у доступі до інтернету та електроенергії".

Повноваження Артема Ситника - першого директора НАБУ - спливли 16 квітня 2022 року. Обов'язки очільника НАБУ виконує перший заступник директора агентства Гізо Углава. У лютому 2022 року уряд затвердив склад комісії з проведення конкурсу на посаду директора НАБУ.  

23 червня Європейська рада надала Україні статус кандидата в члени ЄС. Для того, щоб розпочати переговори про вступ, Україна має виконати низку рекомендацій Єврокомісії. Серед них завершення відбору та призначення нового директора НАБУ й очільника САП.

Фото: t.me/nab_ukraine

Фото: t.me/nab_ukraine

Новини по темі: НАБУ конкурс