Завантажити ще

Данілов застеріг Залужного від майбутніх політичних спокус

Данілов застеріг Залужного від майбутніх політичних спокус
Фото: ДМИТРО ЛАРІН/УП

Олексій Данілов застеріг Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного від майбутніх спокус. В інтерв’ю "Українській правді" секретар Ради національної безпеки і оборони заявив, що в Україні завжди все повертається до “політичного процессу”.

- Можуть почати з'являтися поруч якісь люди, які будуть розповідати, радити, писати, таке інше. Їх просто дуже багато може з'явитися. У Валерія Федоровича буде великий іспит і багато спокус, - розповів Данілов.

За словами секретаря РНБО, Валерій Залужний на сьогоднішній день "знаходиться у певному ореолі, і це велика відповідальність”. 

- Треба бути дуже-дуже уважним, обережним, і я поясню чому. Тому що з урахуванням того статусу, в якому він наразі знаходиться, кількість людей, які будуть мати велике бажання скористатися цим статусом, буде зростати у геометричній прогресії. Це дуже важливо для Валерія Федоровича, для його майбутнього – щоб він це мав на увазі і розумів, - сказав він.

Начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова Олексій Данілов назвав бойовою людиною, але спокус у нього, на думку Данілова, не так багато.