29 сiчня
Завантажити ще

Прессекретар Володимира Зеленського назвав умову для виїзда президента із країни

Прессекретар Володимира Зеленського назвав умову для виїзда президента із країни
Фото: Ковальчук Віктор / УНІАН

Перший виїзд Володимира Зеленського із країни з початку повномасштабної війни потрібно використати з максимальною ефективністю. Таку думку висловив прессекретар президента Сергій Никифоров в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

- Президент від початку війни нікуди не виїжджав за межі країни. Сам факт його візиту кудись був би дуже гучним інформаційним приводом – як постріл. Тому ймовірність того, що він кудись поїде, є. І ми цей "патрон" бережемо для чогось, що зможемо використати з максимальною ефективністю, - сказав він.

Никифоров також заявив, що Зеленський поїхав би на G20 до Індонезії, якби на саміті ухвалили важливе рішення, наприклад виключення Росії.

Прессекретар президента визнав, що глава держави зараз дає інтерв'ю більше західним журналістам. Вiн заявив, що інтерв'ю президента стали елементом зовнішньої політики України, тому що країна дуже залежна від постачання зброї. 

- Ми її або беремо, або купуємо в партнерів. Тому президент наразі більше спілкується із західними журналістами, - сказав Сергій Никифоров.

Пріоритет мають флагманські ЗМІ з великим охопленням аудиторії. Здебільшого наразі це медіа з країн, які надають найбільшу допомогу Україні, або з тих країн, “де влада сподівається якось балансувати, і ситуацію треба трішки підштовхнути” на користь Києва.

Тим часом Володимир Зеленський зі Слов'янська привітав із Днем ЗСУ. Нині це місто на Донеччині знаходиться недалеко від лінії фронту.