Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
25 лютого
Завантажити ще

Олена Зеленська та нобелівська лауреатка Олександра Матвійчук отримали нагороду від Гілларі Клінтон

Олена Зеленська та нобелівська лауреатка Олександра Матвійчук отримали нагороду від Гілларі Клінтон
Фото: president.gov.ua

Чотири жінки з України отримали цьогоріч нагороду від Гілларі Клінтон. Про це повідомив Офіс президента.

Нагороду The Hillary Rodham Clinton Award отримали перша леді Олена Зеленська, голова Центру громадянських свобод та нобелівська лауреатка Олександра Матвійчук, урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, а також директорка зі стратегічного розвитку Українського жіночого фонду Наталія Карбовська.

Олена Зеленська виступила з промовою онлайн. Вона сказала, що розглядає цю нагороду як іще один знак підтримки України з боку США.

- Хочу сказати відверто: я не маю відчуття, що ця нагорода належить лише мені. Вся Україна зараз бореться за свободу й водночас – за мирне життя у всьому світі. Тому дозвольте мені подякувати й розділити цю відзнаку з кожною українкою та українцем, що відстоюють право на мир, – сказала перша леді.

Відзнаку цьогоріч також отримала Її Королівська Високість Софі, Графиня Весекська – за підтримку гендерної рівності та лідерство в боротьбі проти сексуального насильства під час конфліктів у всьому світі, включно з Україною.

Нагороду The Hillary Rodham Clinton Awards щороку вручає Джорджтаунський інститут жінок, миру та безпеки (Georgetown Institute for Women, Peace and Security) за виняткове лідерство у визнанні важливої ролі жінок у створенні більш мирного та безпечного світу.

Джорджтаунський інститут жінок, миру та безпеки (GIWPS) вивчає й висвітлює роль і досвід жінок у сфері миру та безпеки в усьому світі. Раніше лауреатами щорічної премії ставали Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет, лауреатка Нобелівської премії миру Надія Мурад та інші.

Фото: twitter.com/HillaryClinton

Фото: twitter.com/HillaryClinton