Завантажити ще

"Укренерго" запроваджує аварійні відключення електроенергії по всій Україні

Внаслідок чергової масованої атаки росіян у всіх областях України вводяться аварійні відключення електроенергії. Про це повідомляє прес-служба "Укренерго".

- Через обстріл деякі електростанції деякий час не зможуть працювати на повну потужність. У зв'язку з посиленням заморозків найближчими днями це спричинить зростання дефіциту електроенергії в системі. Для підтримки балансу між виробництвом та споживанням електроенергії у всіх регіонах України буде запроваджено режим аварійного відключення, - йдеться у заяві.

Як зазначили у компанії, зараз ситуація з електропостачанням в Україні складна, але під контролем. Енергосистема України зберегла цілісність та продовжує синхронно працювати з мережею континентальної Європи, а фахівці розпочали аварійно-відновлювальні роботи.

– Першочергово електрика подаватиметься на об'єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, котельні. У зв'язку з відключенням електрики, будь ласка, бережіть себе та своїх рідних і допомагайте нужденним поруч, - наголосили в "Укренерго".

Масованого удару російських військ Україна зазнала 5 грудня. В результаті ряд об'єктів енергетики в кількох регіонах країни зазнали пошкоджень. За даними президента Володимира Зеленського, всього війська РФ випустили в нашій країні 70 ракет, з них - 60 були збиті українськими силами.