Завантажити ще

У США розширили список санкцій проти КНДР

У США розширили список санкцій проти КНДР
Фото: KCNA/REUTERS

Міністерство фінансів США прийняло рішення про накладання санкції на трьох північнокорейських чиновників, пов'язаних з національною програмою зброї масового знищення. Як повідомляється на сайті відомства, санкції введені після серії ракетних пусків КНДР, включаючи запуск міжконтинентальної балістичної ракети 18 листопада. 

- Міністерство фінансів вживає заходів у тісній тристоронній координації з Республікою Корея та Японією проти посадових осіб, які відігравали провідну роль у незаконних програмах КНДР із зброї масового знищення та балістичних ракет, – заявив заступник міністра фінансів з питань тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон.

Він наголосив, що це був восьмий запуск міжконтинентальної балістичної ракети цього року. Та що запуски «демонструють необхідність для всіх країн повністю виконувати резолюції Ради безпеки ООН, які спрямовані на те, щоб КНДР не змогла придбати технології, матеріали та засоби, необхідні Пхеньяну для розвитку свого потенціалу забороненої зброї масового знищення та балістичних ракет".

Раніше представники США неодноразово засуджували запуски ракет Північною Кореєю як порушення резолюцій Ради безпеки ООН і загрозу міжнародному миру та стабільності.

Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив у суботу, що його країна прагне мати "найпотужнішу" ядерну силу, підвищивши десятки військовослужбовців, які брали участь у нещодавньому запуску нової балістичної ракети.

Останній раунд санкцій США у жовтні був спрямований проти двох зареєстрованих у Сінгапурі компаній та зареєстрованої на Маршаллових островах фірми, які, на думку Вашингтона, підтримують збройні програми Пхеньяна та його збройні сили.

Новини по темі: КНДР Новини США Санкції