30 вересня
Завантажити ще

Міністр інфраструктури Кубраков подав у відставку через об'єднання двох міністерств

Міністр інфраструктури Кубраков подав у відставку через об'єднання двох міністерств

Олександр Кубраков подав заяву до парламенту щодо звільнення з посади міністра інфраструктури, оскільки міністерство інфраструктури згодом об'єднають з міністерством регіонального розвитку. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

– До Верховної Ради України надійшла заява Кубракова Олександра Миколайовича про звільнення з посади міністра інфраструктури України, – написав Мельничук.

Народний депутат Ярослав Железняк пояснив, що на цьому тижні з’явиться ще один віцепрем’єр, який буде відповідати за інфраструктуру та регіональний розвиток. Відповідно він об’єднає Міністерство інфраструктури та Міністерство регіонального розвитку. Спочатку Рада має проголосувати за звільнення Кубракова, а потім призначити його віцепрем’єром. 

Посаду міністра інфраструктури Кубраков обіймав із травня 2021 року, змінивши на цій посаді Владислава Криклія. За його призначення проголосувало 228 депутатів Верховної Ради.

До цього Кубраков очолював "Укравтодор". Також він є співзасновником групи компаній "Місто для людей" та ТОВ "Єврокомунсервіс". Брав участь у реалізації низки проєктів: "Домашній Інтернет" від "Київстар", Транспортна стратегія Києва (разом із Світовим банком). Працював радником з IT при мерах Києва Олександрі Попові та Віталії Кличку.