6 лютого
Завантажити ще

ГУР: РФ обстрілює Україну ракетами, що тільки-но зійшли з конвейєра

ГУР: РФ обстрілює Україну ракетами, що тільки-но зійшли з конвейєра
Фото: facebook.com/UkraineMediaCenter

Російська оборонна промисловість продовжує функціонувати незважаючи на всі санкції. Про це під час телемарафону заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скибицький.

- Вони (росіяни. – Ред.) вже використовують стратегічний запас, бо 30% (запас ракет. - Ред.) - це саме той поріг, який завжди має залишатися щодо озброєння. По-друге, ми бачимо по тих уламках ракет, що застосовуються, що це ракети, які вже виготовляються у цьому році. Це свідчить про те, що одразу з конвейєра ракети йдуть на застосування, - зазначив Скибицький, якого цитує «РБК-Україна».

Він додав, що ворог випускає крилаті ракети в менших обсягах, ніж до початку війни. Також Росія активно вивозить боєприпаси з Білорусі.

- Протягом тривалого часу, а це два місяці, РФ вивозила з Білорусі боєприпаси 122-мм, 152-мм. Це артилерійські боєприпаси. Даних щодо вивезення з Білорусі ракет типу "Точка-У" немає. Насамперед через те, що запаси у РФ ще достатні, щоб завдавати ударів своїм власним озброєнням, - сказав представник розвідки.

Скибицький підкреслив, що РФ має дефіцит боєприпасів для реактивних систем залпового вогню "Смерч" та "Ураган". За даними розвідки, Росія ще не налагодила масове виробництво боєприпасів такого типу, тому веде переговори з іншими країнами про постачання.

Він додав, що РФ також домовляється з Іраном про постачання ракет, навіть є певні проєкти домовленостей. Але поки що фактів передачі не зафіксовано.