5 лютого
Завантажити ще

Борис Джонсон прийшов на презентацію Фонду Олени Зеленської у Лондоні

Борис Джонсон прийшов на презентацію Фонду Олени Зеленської у Лондоні

У Лондоні відбулася презентація Фонду Олени Зеленської. Нині ініціатива першої леді активно шукає іноземних партнерів, охочих долучитися до допомоги Україні, та залучає кошти. У заході взяли участь українські волонтери, лікарі, вчителі, а також колишній премєр-міністр Великобританії Борис Джонсон. Про це повідомила пресслужба президента.

- Коли українські військові звільняли Херсонщину, люди зустрічали їх обіймами. Люди плакали від щастя й діставали українські прапори, які ховали під час окупації. З одного боку, це епізод, який, мабуть, найбільше надихає у цій війні. З іншого – це чергова гуманітарна катастрофа, медичний колапс та просвітницька прірва як результат російського вторгнення. Наша місія – принести жителям деокупованих територій у цей час розуміння, що з ними не лише український народ – увесь світ, зокрема британський народ також із ними, - розповіла Олена Зеленська. 

Під час заходу провели благодійний збір коштів на відновлення Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері в Ізюмі. Це найбільша медустанова на Харківщині, яка є опорною лікарнею. На аукціон, що відбувся за підтримки Christie’s, виставили чотири лоти, серед яких – картина 11-річного Максима Бровченка, уламок російської ракети, що влучила в київську телевежу третього березня, ілюстрація українського художника Сергія Майдукова. Найдорожчим лотом стало полотно британського митця Марка Квінна «Київська Мадонна» – за нього заплатили 100 тис. фунтів. Збір коштів триває.

Для заходу Олена Зеленська обрала чорний брючний костюм від українського бренду Gasanova.

Фото: пресслужба

Фото: пресслужба