Завантажити ще

Перші 152-мм снаряди українського виробництва надійдуть до окупантів за кілька днів

Перші 152-мм снаряди українського виробництва надійдуть до окупантів за кілька днів
Фото: twitter.com/DefenceU

Україна планує почати використовувати 152-мм снаряди власного виробництва за кілька днів. Про це 29 листопада повідомило Міністерство оборони.

- Цінні подарунки для окупантів підготував "Укроборонпром". Перші 152-мм снаряди українського виробництва надійдуть до адресатів за кілька днів, - йдеться у повідомленні Міноборони у твітері.

Також міністерство показало снаряди, на яких написано: “За Гостомель та “Мрію”, “За Балаклію та Ізюм”, “За Харків та Львів" та “Від команди Укроборонпрому”.

28 листопада державний концерн "Укроборонпром" розповів про те, що налагодив серійне виробництво артилерійських боєприпасів калібру 152 мм. З цієї нагоди концерн запустив флешмоб серед українських зірок та відомих людей. Вони мають змогу підписати снаряди або передати “найкращі” побажання окупантам. Так, свій привіт передали лідер гурту KOZAK SYSTEM Іван Леньо, український військовослужбовець Юлія Паєвська («Тайра») та голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич. 

Міністр оборони України Олексій Резніков на початку листопада  розповів, що «Укроборонпром» налагодив виробництво артилерійських снарядів калібру 122-мм та 152-мм.

Фото: twitter.com/DefenceU

Фото: twitter.com/DefenceU