Завантажити ще

Володимир Зеленський зустрівся з амбасадорами United24 Шевченком, Усиком та Світоліною

Володимир Зеленський зустрівся з амбасадорами United24 Шевченком, Усиком та Світоліною
Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський поговорив відразу з шістьма амбасадорами United24, щоб обговорити подальші кроки з підтримки України, зокрема фандрейзинг на генератори для лікарень. Про це повідомив Офіс президента.

На зустрічі з президентом були Андрій Шевченко, Олександр Усик та астронавт Скотт Келлі. Еліна Світоліна, актор Лієв Шрайбер та професор історії Тімоті Снайдер приєдналися за допомогою відеозв'язку.

- Сьогодні дуже важливо зберігати єдність у світі щодо підтримки України, щоб пройти цей складний період, – сказав глава держави.

На зустрічі зазначили, що потрібно понад 1000 генераторів для лікарень. Андрій Шевченко розповів, що вперше в житті бачив НСК «Олімпійський» у повній темряві. Тенісистка Еліна Світоліна поділилася планами щодо проведення благодійного вечора для збору на генератори у Монако. Олександр Усик розповів про захід у Лос-Анджелесі, під час якого гранітний відбиток його боксерської рукавиці було продано на благодійному аукціоні за 100 тисяч доларів. Невідомий покупець попросив подарувати цю річ президентові України. 

27 лютого у Києві записали ролик за участю Андрія Шевченка, Олександра Усика та Скотта Келлі, який демонструє знакові місця Києва в умовах відключення електроенергії.

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)