5 лютого
Завантажити ще

Зеленський провів засідання Ставки, щоб обговорити тепло та зв'язок для українців

Зеленський провів засідання Ставки, щоб обговорити тепло та зв'язок для українців
Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 28 листопада, провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Про це повідомляє пресслужба президента.

- Головнокомандувач і командувачі військ оперативних напрямків доповіли про актуальну ситуацію на фронтах та дії сил оборони щодо деокупації української території. Члени Ставки також заслухали інформацію керівників розвідки щодо планів ворога на найближчу перспективу. Було узгоджено шляхи реагування на можливі виклики, пов'язані з діями противника. Крім того, на засіданні було розглянуто хід відновлення енергетичної системи та її захист від ймовірних російських атак, - розповіли у пресслужбі.

На зустрічі також окремо обговорювалося забезпечення громадян зв'язком та доступом до тепла. Керівники країни проаналізували темпи створення Пунктів незламності у країні.

Раніше Зеленський попередив, що нинішній тиждень буде таким же важким, як і минулий. Російські терористи готують нові удари по Україні, сказав він, запевнивши, що всі спецслужби готові до будь-якого розвитку подій.