Завантажити ще

У парламенті Швеції закликають накласти санкції на продаж продукції російського ВПК

У парламенті Швеції закликають накласти санкції на продаж продукції російського ВПК

Захід, зокрема Європейський Союз, мають накласти санкції не лише на купівлю продукції російського ВПК, але й на продаж такої продукції.

Про це у коментарі Guildhall заявив депутат парламенту Швеції (Ріксдагу), представник Християнсько-демократичної партії, яка входить до коаліції, Магнус Якобсон.

«Те, що продукція російського ВПК продається у країнах Заходу та поповнює російський бюджет, абсолютно неприйнятно. 100% економічних відносин із Росією мають бути припинені, це єдиний шлях зробити це справді відчутним для них (...). Не лише купівля, але й продаж російського озброєння мають бути заборонені, зокрема на рівні ЄС. Росія має заплатити за все, що вона зробила, зокрема це стосується фінансових виплат, а російські війська мають бути відкинуті», - заявив політик.

«Ще раз наголошую, це моя персональна позиція: повністю всі економічні відносини з Росією мають бути розірвані. Це буде справді правильним і відчутним кроком для РФ», - підсумував Магнус Якобссон.

Раніше низка світових ЗМІ повідомляла про те, що Росія продовжує реалізовувати продукцію власного ВПК у країнах Заходу, зокрема на території США та ЄС. Так, було наведено розслідування, де фігурують концерн "Калашников" та компанія Alfa Precision, яка продавала продукцію російського гіганта в західних країнах. Крім того, всупереч санкціям концерн "Калашников" намагався придбати лінію з виробництва патронів у ЄС.