28 листопада
Завантажити ще

Зеленський провів засідання Ставки: обговорили автономне енергоживлення та потреби війська

Зеленський провів засідання Ставки: обговорили автономне енергоживлення та потреби війська
Фото: president.gov.ua

У п’ятницю, 24 листопада, президент України провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому були розглянуті перебіг відновлення енергетичної системи країни та бої у Донецькій області. Про це йде мова у повідомленні Офісу президента.

Так, головнокомандувач ЗСУ та командувачі військ оперативних напрямів доповіли про ситуацію на фронті, окремо - на Донецькому напрямку. Також були заслухані доповіді керівників розвідки про плани ворога на найближчий час. Учасники засідання проаналізували забезпечення сил оборони технікою, озброєнням та боєприпасами, а також актуальні потреби війська для проходження зимового періоду.

Члени Ставки розглянули перебіг відновлення енергетичної системи України та ліквідації наслідків нещодавніх ракетних ударів Росії. Окремо зупинилися на питанні забезпечення стабільності зв’язку в умовах війни, зокрема шляхом переходу на автономне енергоживлення, - наголосили в Офісі президента.

На засіданні також було продовжено роботу в напрямі захисту об’єктів критичної інфраструктури від російських атак. У цьому контексті наголошено на необхідності посилення співпраці з партнерами України задля формування ефективної протиповітряної оборони.