28 листопада
Завантажити ще

На засіданні ОДКБ у Єревані поряд із Путіним поклали жовто-блакитні теки

На засіданні ОДКБ у Єревані поряд із Путіним поклали жовто-блакитні теки
Фото: president.gov.ua

Засідання Ради Безпеки очолюваної Росією Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) не принесло президенту країни-агресора Володимиру Путіну очікуваних результатів. Спочатку прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян розкритикував організацію через відмову підтримати Вірменію проти «агресії Азербайджану», а потім відмовився підписувати спільну декларацію, передає вірменська служба "Радіо Свобода".

- Мене пригнічує те, що членство Вірменії в ОДКБ не стримало агресію Азербайджану. Це завдало великої шкоди іміджу ОДКБ як у нашій країні, так і за кордоном. Відсутність з боку ОДКБ чіткої політичної оцінки ситуації та неприйняття вищезгаданого рішення може означати не лише відмову ОДКБ від союзницьких зобов'язань, а й інтерпретуватися Азербайджаном як зелене світло з боку ОДКБ для подальшої агресії проти Вірменії. А це суперечить не лише букві, а й духу та змісту основних документів ОДКБ, - заявив Пашинян. 

Постпред України в ООН Сергій Кислиця підмітив, що на засідання поряд з Путіним хтось завбачливо поклав жовто-блакитні теки. 

- Що ж, все пішло «за планом» у жовто-блакитних файлах, які завбачливо поклали на стіл біля Путлера, - написав Кислиця у Твітері.

ОДКБ була створена у жовтні 2002 року. До її складу входять Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан і Росія 

Новини по темі: Володимир Путін