Завантажити ще

Міністр оборони Нової Зеландії відвідав Київ уперше з початку повномасштабної війни

Міністр оборони Нової Зеландії відвідав Київ уперше з початку повномасштабної війни
Фото: mil.gov.ua

Міністр оборони Нової Зеландії Піні Хенаре здійснив візит до Києва, де зустрівся з українським колегою Олексієм Резніковим. Про це повідомили прес-служби Міноборони України та новозеландського уряду.

– Візит став ще однією демонстрацією постійної підтримки Новою Зеландією народу України та визнанням сміливих зусиль України щодо самооборони. У ході переговорів Хенаре підтвердив незмінне беззастережне засудження російської агресії", а також наголосив на "стійкості та рішучості українського народу", - розповіли в уряді Нової Зеландії.

Піні Хенаре уточнив, що під час розмови з Резніковим він обговорив питання продовження Новою Зеландією місії з навчання української піхоти у Великій Британії до липня 2023 року. Окрім України, Хенаре також відвідав Польщу, де зустрівся з польським міністром національної оборони Маріушем Блащаком.

У Міноборони України додали, що візит глави оборонного відомства Нової Зеландії до нашої країни відбувся вперше в історії. Під час зустрічі сторони детально обговорили питання розвитку двосторонньої співпраці в оборонній сфері та реалізацію спільних проектів щодо посилення ЗСУ.