21 липня
Завантажити ще

Єрмак про завершення війни наприкінці весни: Буду реалістичним – звучить як мрія

Єрмак про завершення війни наприкінці весни: Буду реалістичним – звучить як мрія
Фото: president.gov.u

Голова Офісу президента Андрій Єрмак вважає, що Україна переможе у війні з Росією, але війна не завершиться навесні 2023 року. Про це він заявив на Міжнародному безпековому форумі в Галіфаксі, передає "Укрінформ".

– Звучить, ніби ця фраза заступника міністра оборони України – це мрія. Звісно, мільйони українців мріють, щоб ця війна завершилася якнайшвидше. Втім, я буду реалістичнішим, - сказав Єрмак.

Водночас голова ОП наголосив на значних успіхах ЗСУ на фронті, нагадавши про деокупацію Херсона та просування наших військ на Харківщині.

- Втім, ця війна триває, і я не готовий назвати точний день та час, коли ми переможемо. Але це точно станеться, - наголосив він.

Заступник міністра оборони Володимир Гаврилов в інтерв'ю американському телеканалу Sky News заявив, що українські захисники можуть увійти до Криму вже у грудні, а до кінця весни 2023 року – завершити війну. За його словами, наші захисники продовжуватимуть битися до кінця за будь-якого сценарію війни. Також урядовець наголосив, що питання щодо мирних переговорів з РФ буде розглянуте Україною лише після того, як росіяни покинуть всі території України, включаючи Крим та Донбас.