27 травня
Завантажити ще

Російські ЗМІ повідомили про затримання колаборантки Губарєвої

Російські ЗМІ повідомили про затримання колаборантки Губарєвої
Фото: t.me/k_gubareva

Донецьку та херсонську колаборантку Катерину Губарєву затримали. Про це 16 листопада повідомили російські ЗМІ.

За даними ТАСС, Губарєву затримали "співробітники МВС" у справі про економічний злочин. Телеграм-канал "Обережно, новини" написав із посиланням на джерело у так званому "уряді" Херсонської області, що може йтися про присвоєння "бюджетних коштів" у складі групи.

- Щонайменше 60 млн, я думаю, більше. Її вирішили закрити, вона намагалася домовитись. Навіть приїжджала до Москви, – заявив співрозмовник.

Вранці чоловік Губарєвої, колишній так званий "народний губернатор" Донецької області Павло Губарєв, написав у своєму телеграм-каналі, що його дружина зникла 15 листопада близько 16:30. Останнє місце, де її бачили, - будинок так званого "уряду" Херсонської області у тимчасово окупованому Росією Генічеську. Губарєв не зміг додзвонитися до гауляйтера Володимира Сальдо.

У червні Катерина Губарєва обійняла “посаду” заступника “глави уряду” Херсонської області з цифровізації та соціальної політики. У вересні Україна заочно повідомила про підозру у колабораціонізмі Катерині Губарєвій. До цього вона вже знаходилася у розшуку за фінансування тероризму. У так званій "ДНР" Губарєва працювала "міністром закордонних справ" та "депутатом Народної Ради".