Завантажити ще

ЗМІ: Під час ракетної атаки у Києві знаходився директор ЦРУ

ЗМІ: Під час ракетної атаки у Києві знаходився директор ЦРУ
Фото: POOL/REUTERS

У той час, коли РФ випустила по Україні більше 90 ракет, в Києві знаходився директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс. Він зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським  та підтвердив підтримку США, повідомляє видання CNN із посиланням на слова американського чиновника.

Повідомляється, что Бернс під час атаки перебував у безпеці в посольстві США. Поїздка Бернса  відбулася після зустрічі в понеділок в Анкарі з російським колегою Сергієм Наришкіним — і це другий відомий випадок менш ніж за місяць, коли директор ЦРУ відвідує Київ.

За словами чиновника, Бернс «обговорив попередження США, яке він зробив голові СВР Росії не використовувати ядерну зброю». Бернс також  «зміцнив зобов'язання США надавати підтримку Україні в її боротьбі з російською агресією".

Раніше The Wall Street Journal повідомив, що радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван провів конфіденційні обговорення зі секретарем Ради Безпеки Ніколаєм Патрушевим і старшим помічником Кремля з питань зовнішньої політики Юрієм Ушаковим протягом останніх кількох місяців. За даними високопосадовців,  вони обговорювали шляхи захисту від ризику ядерної ескалації у війні в Україні, але не вели жодних переговорів щодо шляхів припинення конфлікту.