5 червня
Завантажити ще

Володимир Зеленський приїхав до звільненого Херсона

Володимир Зеленський приїхав до звільненого Херсона
Фото: REUTERS/Валентин Огіренко

Володимир Зеленський прибув до Херсона на четвертий день деокупації міста. Про це повідомили агентство Reuters та телеканал "Київ". Президент України взяв участь у церемонії підняття українського прапора у центрі Херсона, а також поспілкувався зі ЗМІ та місцевими жителями.

Телеведучий Дмитро Комаров запитав Володимира Зеленського щодо причини візиту, адже президент дуже ризикує через близькість перебування російської армії.

- Дмитре, а як же херсонські кавуни? Якщо чесно, важливо тут бути. Все ж ризикують: військові, журналісти, ви ж теж тут. Важливо підтримати херсонців, щоб вони відчували – ми справді повертаємось. І хочеться якоїсь людської емоції, енергії від людей. Це теж мотивує, – відповів президент.

Главу держави супроводжували голова Офісу президента Андрій Єрмак, голова МВС Денис Монастирський, заступник Єрмака Кирило Тимошенко, заступник міністра оборони Ганна Маляр та голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич.

ЗСУ зайшли до Херсона 11 листопада. 13 листопада військова адміністрація Херсонської області попросила мешканців правобережної частини регіону евакуюватись через загрозу російських обстрілів з лівого берега Дніпра та серйозні руйнування критичної інфраструктури.