Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

«Опиратися ніхто не буде». Оприлюднено листування Ківи та Кості Калоші на початку вторгнення РФ

«Опиратися ніхто не буде». Оприлюднено листування Ківи та Кості Калоші на початку вторгнення РФ
Фото: інформатор.прес

Активісти IT-армії України отримали доступ до листування колишнього нардепа-зрадника Іллі Ківи з його шісткою Костянтином Бідовим, відомим на прізвисько Костя Калоша. Зазначений діалог, очевидно, відбувся у перші дні повномасштабного вторгнення Росії до України.

Калоша, який на той момент ще перебував у рідному селі Білогородка Київської області, доповідає босу про хід настання окупантів. «Годинник із 5 вибухів чути. Як подумаю, що скоро ви всю цю хохляцьку піздоту вичистите звідси – музика для вух», — пише Калоша. Ківа запевняє, що через два-три дні армія РФ буде на Банковій: «Прийшла хана під*рам. Рознесемо у мотлох петушярню зелену і кропи з ними на стовпах висітимуть».

Колишній нардеп запитує, яка ситуація у Білогородці. Калоша запевняє — все під контролем, він із «пацани та стволи на готові», загрожує розправою місцевим жителям. «Опиратися тут ніхто не буде. На крайняк заєбашу когось на очах у всіх, щоб точно обсасалися ». Окупантів він називає «нашими», яких збирається зустрічати хлібом-сіллю. Ківа запевняє, що «хохлам пізд*ц», а Білогородка після окупації перейде Калоші під керування. Мовляв, він уже домовився про це з ким потрібно. Калоша радіє, що бос у пошані у Кремлі та що Віктор Медведчук «за нього з кумом порішав». Насамкінець пише, що чекає вказівок цілодобово. «Стільки років чекали, коли ВВ перестане сюсюкатися з украми і роздасть їм усім гарненьких пізлів, нарешті прийшов цей день», — йдеться у повідомленні.

Фото: informator.press

Фото: informator.press

Фото: informator.press

Фото: informator.press

Як повідомлялося раніше, Калоша з перших днів вторгнення перейшов на бік ворога. Він навіть розглядався російськими окупантами на посаду коменданта села Білогородка на Київщині. Повідомлялося, що напередодні вторгнення Бедової на замовлення ФСБ готував бойовиків для проведення провокацій у Києві. Після того, як ЗСУ вибили окупантів із Київщини, Костя Калоша боягузливо втік. Спочатку до Болгарії, потім до Молдови. Звідти він досі підтримує зв'язок із Ківою. На замовлення Кремля вони координують діяльність «сплячих» ДРГ у наших містах, а також сприяють загарбникам на тимчасово окупованих територіях: рекрутують колаборантів, знаходять серед місцевих бажаючих шпигувати за партизанами, здавати ворогові позиції українських захисників тощо. У минулому Калоша неодноразово робив антиукраїнські заяви, відкрито підтримував Путіна та агресію РФ, стверджував, що «Україна та Росія – єдина країна – Російська Імперія», а «Путін – наш лідер». Записував відео з «Путін допоможи» та називав воїнів «Азова» вбивцями. У квітні 2022 року в мережі з'явився відкритий лист Калоші Путіну. У ньому колаборант просить «звільнити Україну від неофашистів», а також надати йому громадянство та політичний притулок у РФ.