Завантажити ще

Херсонський колаборант Сальдо заявив про “трагічну загибель” свого заступника Стремоусова

Херсонський колаборант Сальдо заявив про “трагічну загибель” свого заступника Стремоусова
Фото: Stremousov_Kirill/Telegram

Колаборант із Херсона Володимир Сальдо заявив про смерть свого “заступника” Кирила Стремоусова. Інформацію російських пропагандистських ресурсів він "підтвердив" у своєму відеозверненні.

- Мені дуже важко говорити, що сьогодні загинув Кирило Стремоусов. Він загинув на території Херсонської області, рухаючись в автомобілі, що потрапив у ДТП, - заявив гауляйтер, який називає себе "вріо губернатора Херсонської області".

За словами Сальдо, у Стремоусова залишилися п'ятеро дітей, а незабаром має народитися шоста дитина.

Заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський припустив, що це може бути інсценуванням.

- Стосовно інформації, яка розповсюджується окупантами і російськими джерелами інформації щодо загибелі в ДТП колаборанта Кирила Стремоусова. Поки що не можемо ані підтвердити, ані спростувати інформацію. Це може відповідати дійсності, а може бути інсценуванням, - написав він у своєму телеграм-каналі.

Про те, що колаборант із Херсона Кирило Стремоусов загинув у ДТП, першими заявили російські пропагандистські ресурси. Військовий проєкт WarGonzo повідомив, що аварія сталася під Генічеськом. Російський воєнкор Олександр Коц спростував, що був у машині разом зі Стремоусовим, як про це написали у деяких телеграм-каналах.

Довідка

45-річний Кирило Стремоусов став відомим ще до війни як противник вакцинації. Після вторгнення Росії в Україну він погодився співпрацювати з окупантами та став заступником голови окупаційної адміністрації Херсонської області. 7 листопада Стремоусов оголосив про завершення масової "евакуації" з Херсона у зв'язку з нібито наступом ЗСУ. Наприкінці серпня в Херсонській області було вбито депутата Верховної Ради Олексія Ковальова, який перейшов на бік Росії.