Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Шон Пенн привіз Зеленському статуетку «Оскар» та залишив до кінця війни

Шон Пенн привіз Зеленському статуетку «Оскар» та залишив до кінця війни
Фото: president.gov.ua

Шон Пенн втретє приїхав до України за час повномасштабного вторгнення Росії та привіз Володимиру Зеленському свою статуетку «Оскар». Про це 8 листопада розповіли на сайті президента.

- Американський митець привіз свою статуетку «Оскар» і передав її Президентові як символ віри в перемогу нашої країни. Відзнака перебуватиме в Україні до закінчення війни, - йдеться у повідомленні.

Зеленський і Пенн вирушили на площу Конституції, де на Алеї сміливості є іменна табличка американському актору та режисеру. Президент розповів, що Алея починається з неї, адже Шон Пенн приїхав в перший день російського вторгнення.

- Ми надзвичайно вдячні всім людям, які приїжджали особисто, щоб підтримати Україну й наших громадян. І ми хотіли мати місце, завдяки якому сучасні й майбутні покоління українців пам’ятатимуть тих сміливців, які були з Україною із самого початку, – сказав він.

Шон Пенн запевнив, що це місце відтепер буде одним із найбільш знакових у його житті - поряд із місцями, де народилися його донька та син.

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський акож вручив Шону Пенну орден «За заслуги» ІІІ ступеня за підтримку України та внесок в її популяризацію. Пенн розповів, що продовжує роботу над своїм фільмом про Україну.

Шон Пенн - лауреат премій «Оскар» 2004 року за роль у фільмі «Таємнича річка» та  2009 року за роль у «Гарві Мілк». У березні 2022 року він закликав бойкотувати вручення премії, якщо Американська кіноакадемія не дасть виступити на ній президентові України Володимиру Зеленському.  Орден «За заслуги» ІІІ ступеня Пенн отримав указом президента від 23 серпня. Тоді до Дня незалежності України було нагороджено багато політиків і зірок. У червні Шон Пенн вдруге приїхав до України, щоб відвідати Бучу та Ірпень.

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua