Завантажити ще

Кім спростував фейк про "обов'язкову евакуацію" Миколаївської області з 11 листопада

Кім спростував фейк про
Фото: Олена Костюченко / «Нова газета»

Влада Миколаївської області попередила про фейк щодо евакуації з регіону. Недостовірну інформацію поширюють із підробленого акаунту спікера Миколаївської ОВА Дмитра Плетенчука. Про це повідомив голова адміністрації Віталій Кім.

– Там розганяється фейк по Мережі, що Миколаївська область готується до евакуації. Мовляв, це інформація Діми Плетенчука, нашого пресофіцера. Це не так, це створили клон та через маленькі групи розкидають. Ми не збираємося нікуди евакуйовуватись. Збираємось, але у бік Херсона. Тому не хвилюйтесь, стежте за офіційною інформацією, - сказав він у своєму зверненні.

Дмитро Плетенчук назвав фейк роботою російської ІПСО. На своїй сторінці у фейсбуці він попередив про фейковий акаунт, створений на його ім'я у месенджері телеграм.

- Мережею поширюється дезінформація від мого імені щодо евакуації. Схема стандартна: створили клон без зламу і вкидають у маленькі групи, звідки мають розтягнути панічне повідомлення на великі, - написав він.

У фейку йдеться про обов'язкову евакуацію області та Миколаєва автобусами з 11 листопада через загрозу техногенної катастрофи.

Фото: facebook.com/Taclbery

Фото: facebook.com/Taclbery