24 травня
Завантажити ще

Суд заарештував майно президента "Мотор Січ" Богуслаєва майже на мільярд гривень

Суд заарештував майно президента
Фото: ssu.gov.ua/

На майно президента "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва та начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності підприємства суд наклав арешт. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

- Загальна сума заарештованих корпоративних прав та активів – нерухомості, транспортних засобів та коштів підозрюваних - становить близько 1 млрд грн, – зазначено у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, серед арештованого – 100% корпоративних прав фінустанови ПАТ «Мотор Банк», які належать Богуслаєву. Також під арешт потрапили пакети акцій кількох українських компаній.

Президент "Мотор Січ" і начальник Департаменту зовнішньоекономічної діяльності підприємства були затримані СБУ 23 жовтня. Їх підозрюють у незаконному постачанні запчастин для російської штурмової авіації. Також з'ясувалося, що Богуслаєв має російський паспорт.

Слідчі повідомили Богуслаєву та його спільнику підозри за ст. 111-1 "Колабораційна діяльність" та ст. 111-2 "Державна зрада" Кримінального кодексу. 24 жовтня Шевченківський районний суд відправив підозрюваних під варту.