Завантажити ще

У Рівному почастішали фейкові замінування, у жовтні їх було 18

У Рівному почастішали фейкові замінування, у жовтні їх було 18
Фото: facebook.com/koval8

У Рівному почастішали повідомлення про замінування. У жовтні місто отримало 18 фейкових погроз. Про це 1 листопада повідомили мер Олександр Третяк та начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

- Друзі, останнім часом на спецлінії почастішали повідомлення про замінування: залізничного вокзалу, автовокзалу, ринків та торгових центрів, навчальних закладів. Ворог намагається таким чином посіяти паніку. Він не лише обстрілює українські міста ракетами, а ще й може влаштовувати провокації. У будь-якому випадку кожне таке повідомлення перевіряють відповідні служби, - написав Третяк.

Коваль також розповів, що від початку війни у Рівному було 152 повідомлення про фейкові замінування. За його словами, “ворог намагається добитися емоційного виснаження рівнян, майже чи не щодня «мінуючи» соціальні об’єкти”. Так, рівненський ліцей № 23 “мінували” два дні поспіль - 31 жовтня й 1 листопада. 

Також у понеділок та вівторок перевіряли рівненську обласну бібліотеку, рівненську райдержадміністрацію, магазини спортивного одягу. Рятувальники евакуювали майже 600 людей. 30 жовтня у Рівному повідомили про замінування ТРЦ "Екватор".