26 березня
Завантажити ще

Спікер Зеленського: Україна не підписувала жодних "зернових" угод із Росією

Спікер Зеленського: Україна не підписувала жодних

Україна очікує на реакцію Туреччини та Організації Об'єднаних Націй на заяву Росії про вихід із "зернової" ініціативи. Про це заявив прес-секретар президента Володимира Зеленського Сергій Никифоров у коментарі "Суспільне".

- Україна не підписувала з РФ жодних "зернових угод". Підписантами є Росія, Туреччина та ООН. А Україна не підписувала з Росією жодних угод, бо розуміє, що вона майже ніколи не дотримується взятих на себе зобов'язань. Тому очікуємо на реакцію підписантів, - сказав Нікіфіров.

Заява про те, що Росія припиняє свою участь у "зерновій" угоді, опублікувало 29 жовтня Міністерство оборони країни. Причиною відомство вказало "атаку Чорноморського флоту РФ з боку українських захисників та британських фахівців".

У Британії заявили, що подібні дії росіяни вдаються, щоб відвернути увагу від незаконного вторгнення в Україну. Глава ВП Андрій Єрмак назвав заяву Міноборони РФ черговою провокацією, а міністр закордонних справ Дмитро Кулеба нагадав, що раніше Україна попереджала про планований Москвою вихід із "зернової" угоди.