Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
20 квiтня
Завантажити ще

У Бердянську окупанти зібралися штрафувати за підписку на українські телеграм-канали

У Бердянську окупанти зібралися штрафувати за підписку на українські телеграм-канали
Фото: Зображення Pexels із сайту Pixabay

Окупаційна "адміністрація" Бердянська пригрозила жителям міста штрафами та кримінальною відповідальністю за підписку на українські телеграм-канали. У так званій "ВДА" заявили, що з сьогоднішнього дня правоохоронці розпочнуть "вибіркову попереджувальну перевірку мобільних телефонів громадян".

– Цікавлять підписки на пропагандистські ресурси терористичного київського режиму, зокрема, на телеграм канали на кшталт «Бердянськ. Зараз», «Бердянськ в окупації», «Вазелін» та інші з цієї категорії, - йдеться у повідомленні.

Під час першого виявлення підписки окупанти пообіцяли попередження, надалі пригрозили штрафом, а “за злісні порушення” - кримінальною відповідальністю.

Підконтрольна Росії "адміністрація" послалася на "режим військового стану" та "військову цензуру", які на окупованій частині Запорізької області "ввів" президент Росії Володимир Путін; а також на російські закони про іноагентів та дискредитацію російської армії.

Президент Росії Володимир Путін 30 вересня оголосив про анексію Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей України.