22 вересня
Завантажити ще

Група демократів відкликала лист до Байдена, у якому просила переговорів з Путіним

Група демократів відкликала лист до Байдена, у якому просила переговорів з Путіним
Фото: Getty Images

Голова Прогресивної фракції Конгресу США Праміла Джаяпал відкликала скандальний лист, який закликав президента Джо Байдена сприяти проведенню переговорів з Росією. Вона пояснила, що лист був написаний два місяці тому і опублікований помилково. Цій заяві передувала критика інших представників Демократичної партії на адресу 30 авторів листа, пише CNN.

- Прогресивна фракція Конгресу відкликає свій нещодавній лист до Білого дому щодо України. Лист був складений кілька місяців тому, але, на жаль, був оприлюднений персоналом без перевірки. Як голова фракції я беру на себе відповідальність за це, - заявила Джаяпал.

Демократи розкритикували лист і заявили, що він підриває позицію їхньої партії, яка демонструє рішучу підтримку Україні у той час, коли республіканці сперечаються щодо збільшення допомоги. Кілька членів Демократичної партії заявили, що підписали цей лист 30 червня і були обурені, що його оприлюднили зараз, адже з того часу ситуація в Україні змінилася.

У листі члени Конгресу закликали Байдена поєднати військову та економічну підтримку України з зусиллями щодо організації переговорів. Президент України Володимир Зеленський неодноразово заявляв, що Україна не буде вести переговори з Росією, доки її президентом залишається Володимир Путін.