Завантажити ще

Верещук порадила не повертатися з-за кордону до весни – мережі не витримають

Верещук порадила не повертатися з-за кордону до весни – мережі не витримають
Фото: facebook.com/vereshchuk.ukraine

Мешканцям України, які наразі перебувають за кордоном, по можливості не варто повертатися до весни. Про це повідомила міністр із питань реінтеграції Ірина Верещук, передає "УП".

- Буду просити не повертатися, нам треба пережити зиму. На жаль, мережі не витримають. Ви бачите, що робить Росія, всі це бачать. Повернутись нині – це знову ж наразити себе, своїх дітей, своїх всіх вразливих родичів, які можуть бути або хворі, або маломобільні, або літні, на незручності. Тобто не треба цього робити. Якщо є можливість, залиштесь поки що перезимувати за кордоном, - сказала вона в ефірі телемарафону.

Верещук додала, що дуже хотіла б, щоб навесні українці повернулися і всі разом відбудовували Харківщину, Херсонщину та інші населені пункти, щоб діти жили та навчалися в Україні.

- Поки що давайте утримаємось, тому що ми розуміємо, що ситуація буде лише погіршуватися, і в цю зиму нам треба вижити. От виживемо, переживемо зиму, а далі будемо думати про все інше, – підсумувала міністр.

З 10 жовтня, коли Росія завдала перших значних ударів по енергооб'єктах, влада України просить зарщаджувати електрику. У багатьох регіонах запроваджуються віялові відключення. Голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький запевнив, що Україна не залишиться без світла на тижні чи місяці.