Завантажити ще

Симоньян “зупиняє” співпрацю з Красовським через слова про українських дітей

Симоньян “зупиняє” співпрацю з Красовським через слова про українських дітей
Фото: t.me/krasovkin

Головний редактор російського державного телеканалу RT Маргарита Сімоньян заявила у своєму телеграм-каналі, що "зупиняє" співпрацю з Антоном Красовським після його слів про необхідність топити окремих українських дітей.

- На даний момент я зупиняю нашу співпрацю, оскільки ні я, ні решта колективу RT не можемо дозволити, щоб майнула навіть думка про те, що хтось із нас здатний розділяти подібну дичину, - написала Симоньян 24 жовтня.

Висловлювання Красовського вона назвала “диким та огидним”. Також Маргаріті Симоньян "важко повірити", щоб Красовський щиро вважав, що треба топити дітей.

Висловлювання Красовського про те, що Україна “загалом не повинно існувати”, Симоньян не прокоментувала. Як і слова ведучого про те, що ми “розстріляємо” тих українців, з якими Росії не хотілося б жити в “одній державі”.

Сам Антон Красовський у своєму телеграм-каналі заявив, що йому "незручно" за те, що він "не побачив кордону". Ведучий вибачився перед тими, хто "обдурів від цього", а також у Маргарити Симоньян. Перед українцями ведучий не вибачався.

23 жовтня глава МЗС України Дмитро Кулеба у своєму твіттері закликав заборонити телеканал RT у всьому світі.

- Уряди, які досі не заборонили RT, мають подивитися цей уривок. Ось на чиєму ви боці, якщо дозволяєте RT працювати у ваших країнах. Агресивне підбурювання до геноциду (ця людина постане за це перед судом), нічого спільного зі свободою слова. Час заборонити RT у всьому світі! - написав міністр закордонних справ.

Антон Красовський зробив свої заяви 20 жовтня у програмі "Антоніми" із письменником Сергієм Лук'яненком. Ведучий сказав, що в СРСР треба було топити в річці українських дітей, які казали, що їхню країну окупували москалі.

З жовтня 2020 року Красовський є директором мовлення російськомовної версії RT. Після російського вторгнення в Україну мовлення RT було заборонено у країнах ЄС та Канаді. Підрозділ RT у США припинив роботу. У той же час продовжується мовлення арабською та іспанською мовами.

Новини по темі: російська пропаганда