21 травня
Завантажити ще

Укренерго: Енергетичні об'єкти отримали пошкодження масштабніші, ніж від атак 10-11 жовтня

Укренерго: Енергетичні об'єкти отримали пошкодження масштабніші, ніж від атак 10-11 жовтня
Фото: pixabay.com

Російські війська знову завдали масованих ракетних ударів по магістральним енергетичним об'єктам на західному регіоні України. В результаті збитки можуть бути масштабнішими, ніж від попередніх атак. Про це заявили в "Укренерго".

– Сьогодні, 22 жовтня, рашисти здійснили ще одну ракетну атаку на енергетичні об'єкти магістральних мереж західних регіонів України. Масштаб пошкоджень можна порівняти або може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня, - зазначено в повідомленні.

Як зазначено у повідомленні, у зв'язку з тим, що сталося у низці українських регіонів уже ввели обмеження на електропостачання. Наразі на місцях події рятувальники ліквідують наслідки ракетних обстрілів, після чого бригади "Укренерго" розпочнуть відновлення пошкоджених мереж.

– На даний момент вимушено застосовані обмеження енергопостачання у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях, – наголосили у компанії.

Також в "Укренерго" закликали українців зменшити навантаження на споживання енергії, щоб уникнути повторних аварій після пошкодження мереж російськими ударами. Зокрема, мінімізувати використання електрики просять з 6.00 до 11.00 ранку та з 17.00 до 23.00 вечора.