Завантажити ще

Кулеба: Перебоїв із підтримкою Британії після відставки Трасс не буде

Кулеба: Перебоїв із підтримкою Британії після відставки Трасс не буде
Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Глава МЗС України Дмитро Кулеба впевнений, що рівень підтримки України з боку Великої Британії не зміниться через відставку Ліз Трасс з посади прем'єр-міністра. Про це глава МЗС заявив в ефірі телемарафону.

– Перебої у нас можуть бути лише з електроенергією, і ми їх можемо уникнути. Перебоїв із підтримкою не буде, - зазначив міністр закордонних справ України.

Кулеба назвав відставку Трасс "дуже драматичною історією" і зазначив, що сам був здивований цим її рішенням, оскільки працював з нею і знає її як дуже сильного амбітного лідера. На його думку, склалися якісь дуже серйозні внутрішньопартійні баланси, які спонукали Трасс ухвалити це рішення. За словами Кулеби, він має намір відправити їй коротке повідомлення та підтримати у цій ситуації.

20 жовтня Ліз Трасс оголосила про відставку. Її заява прозвучала на 45-й день перебування на посаді прем'єр-міністра. Її термін перебування на посту став найкоротшим в історії. Вибори нового лідера консервативної партії та прем'єр-міністра відбудуться вже наступного тижня.