20 червня
Завантажити ще

У Кривому Розі знеструмили 17 підприємств, які порушили режим економії електроенергії

У Кривому Розі знеструмили 17 підприємств, які порушили режим економії електроенергії

У зв'язку з запровадженням в Україні обмеження на споживання електроенергії влада Кривого Рогу створила робочі групи для контролю підприємств. Про це повідомив голова військової міської адміністрації Олександр Вілкул у своєму Телеграм-каналі.

- У кожному районі Кривого Рогу створено робочі групи, до їх складу входять представники силових структур. Вони жорстко контролюватимуть виконання правил режиму суворої економії електроенергії. З 17.00 вулиці міста патрулюють зведені мобільні бригади за участю співробітників поліції. Порушників правил відразу повністю відключатимуть від енергопостачання. Наголошую - винятків не буде ні для кого, - пригрозив Вілкул.

За його словами, лише за перший день роботи робочих груп вдалося викрити 17 порушників. Чиновник пообіцяв, що ставлення до власників цих компаній та їх керівників буде "відповідним".

Останні кілька днів Росія почала активно завдавати ударів по енергетичних об'єктах України. У зв'язку з цим влада країни з 20 жовтня ввела режим економії електроенергії. Українців закликали мінімізувати споживання електрики з 7.00 до 23.00.