25 вересня
Завантажити ще

Україну включили до рейтингу найнебезпечніших країн світу

Україну включили до рейтингу найнебезпечніших країн світу
Фото: REUTERS/Гліб Гараніч

Аналітики, які глобально оцінюють ризик ескалації конфліктів та їх наслідків у світі, а також області геополітичної напруженості, внесли Україну до рейтингу найнебезпечніших країн світу. На карті найекстремальніших місць для відвідування Україна стоїть в одному ряду із Сирією, Лівією, Афганістаном та Сомалі. Вони на карті позначені бордовим кольором. Це держави, на території яких тривають бойові конфлікти чи дуже поширена злочинність на серйозному рівні. Перебувати в них небезпечно, а державні інститути не справляються з великомасштабними лихами.

Україні також надали мітку як області з геополітичними ризиками та гарячим конфліктом. Це означає пораду для мандрівників та бізнесменів бути готовими до різких змін ситуації під час перебування у країні.

Україні надали найвищий, бордовий, рівень небезпеки. ​Фото: https://www.globalguardian.com/risk-map

Україні надали найвищий, бордовий, рівень небезпеки. ​Фото: https://www.globalguardian.com/risk-map

До списку найбезпечніших країн потрапили сусіди України – Польща та Угорщина, а також Німеччина, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Литва, Латвія, Естонія, Данія, Норвегія, Ісландія, Ірландія, Португалія.

Росії аналітики присвоїли середній, помаранчевий, рівень небезпеки поряд з Мадагаскаром, Південною Африкою – її більшою частиною, Танзанією, Індією, Єгиптом, Таїландом, Філіппінами, Іраном, Туреччиною, Казахстаном, Узбекистаном, Таджикистаном, Білоруссю, Киргизстаном.

Нагадаємо, поки що жодне посольство не повідомило про наміри покинути Україну. Водночас наразі поширюється багато фейків нібито про евакуацію диппредставництв.

Довідка КП

Global Risk Assessment – глобальна оцінка ризиків, аналіз потенційних сценаріїв того, що відбувається у світі, ймовірність виникнення та ескалації конфліктів та їх наслідків з оцінкою можливої небезпеки та шкоди для людей та земних систем.

Новини по темі: Рейтинги Небезпека Україна