Завантажити ще

З 20 жовтня по всій Україні запроваджуються обмеження на використання електроенергії

З 20 жовтня по всій Україні запроваджуються обмеження на використання електроенергії
Фото: facebook.com/dtekkem

Через обстріл російськими військами енергетичних об'єктів з 20 жовтня по всій Україні запроваджуються обмеження на постачання електроенергії. Влада закликала жителів країни мінімізувати використання електрики з 7.00 до 23.00. Про це заявив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко у своєму телеграм-каналі.

- Завтра, 20.10.2022 р., по всій Україні вводитимуться обмеження на постачання електроенергії. Сьогодні ворог знову зруйнував генеруючі об'єкти енергетики. Прошу поставитися до цього серйозно. Починаючи з 7:00 до 23:00 необхідно мінімізувати користування електроенергією, - написав Тимошенко.

В "Укренерго" попередили українців про можливі віялові відключення з 20 жовтня. У компанії обіцяють, що відключення буде не більше чотирьох годин для кожного споживача, а з графіком можна ознайомитися на сайтах обленерго.

- 20 жовтня по всій Україні можуть бути вжиті заходи щодо обмеження споживання з 7:00  до 22:00. Де саме, коли - дивіться, будь ласка, на сайтах ваших операторів розподільчих мереж (обленерго). Відключення будуть почергові – тривалість черги також визначає обленерго, але не більше ніж 4 години, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, таких заходів було вжито після чергових атак росіян на енергетичні об'єкти. З 10 жовтня українська енергосистема зазнала обстрілів більше, ніж за 8 місяців війни.