Завантажити ще

Усик став послом United24 - збиратиме гроші на відновлення Київщини

Усик став послом United24 - збиратиме гроші на відновлення Київщини
Фото: instagram.com/usykaa/

Новим амбасадором державної фандрейзингової платформи United24 став український боксер Олександр Усік. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– Сьогодні відбулося чергове розширення нашої платформи United24. Ця державна фандрейзингова платформа зібрала вже понад 200 мільйонів доларів від людей з десятків країн. Олександр Усик став новим послом United24, – повідомив Зеленський.

За його словами, Усик займатиметься проектами, які стосуються відновлення України, у тому числі Київщини.

- Я щойно розмовляв з ним і подякував йому за готовність працювати для України. Олександр зосередиться на проектах, присвячених відновленню нашої країни, зокрема, у Київській області, - наголосив президент.

Єдиний державний web-портал для збору пожертв на підтримку України United24 був створений у травні за рішенням Кабміну. Амбасадорами платформи вже стала низка відомих осіб, серед них - екс-головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко, українська тенісистка Еліна Світоліна, американський інді-рок-гурт Imagine Dragons, американський актор Лів Шрайбер, зірка "Зоряних війн" Марк Хемілл та інші.