Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Мер Білгорода-Дністровського заявив, що його побили СБУшники через відмову піти у відставку

Мер Білгорода-Дністровського заявив, що його побили СБУшники через відмову піти у відставку
Фото: facebook.com/vitalygrazhdan

На Одещині під час обшуку співробітники Служби безпеки України побили мера Білгорода-Дністровського Віталія Граждана. Про це постраждалий градоначальник заявив у ході прес-конференції.

- До мене вранці приїхали співробітники СБУ, начебто за якоюсь там кримінальною справою про порушення ведення війни проводити обшук. Коли вже закінчилася слідча дія, було підписано протоколи, я прошу зосередити на цьому увагу, ми підписали всі документи! Я намагався вийти з кабінету, але співробітники спецпідрозділу, яких було троє, почали мене бити, скрутили, поклали на землю, під час того, коли клали на землю, били мене по обличчю, - заявив Граждан.

За його словами, силовики знущалися з градоначальника, висміювали його і погрожували звинуватити його в спробі підірвати гранату. Граждан стверджує, що згодом до інциденту приєднався представник прокуратури, який вручив йому підозру про побиття голови райради Григорія Мельниченка.

- Прокурорський працівник вручив мені підозру у справі, що сталася у районній раді. Коли я, захищаючи інтереси громади, завдав тілесних ушкоджень Григорію Мельниченку, – сказав він.

Як зазначив мер Білгород-Дністровського, причиною того, що сталося, могла стати його відмова піти у відставку, про яку його просив голова Одеської ОДА Максим Марченко.

- Я відмовився писати заяву, бо я нічого не робив, я захищаю інтереси громади. Після цього розпочався пресинг, розпочалися кримінальні переслідування, - стверджує він.

Громадян запевнив, що він сумлінно виконує свої обов'язки на посаді градоначальника, незважаючи на спроби усунути його з цієї посади. У зв'язку з цим він закликав президента, генерального прокурора та голову СБУ втрутитися у ситуацію.