20 травня
Завантажити ще

Ліз Трасс вибачилася за помилки, допущені у перші тижні роботи

Ліз Трасс вибачилася за помилки, допущені у перші тижні роботи
Фото: Daniel Leal/Pool via REUTERS

Прем'єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс дала інтерв'ю ВВС, де вибачилася за помилки, допущені в перші кілька тижнів роботи. Голова британського уряду запевнила, що залишиться на своїй посаді і поведе консерваторів на наступні вибори, незважаючи на заклики піти у відставку.

- Я жалкую про ці помилки, але я їх виправила. Я призначила нового міністра фінансів, ми відновили економічну стабільність та фіскальну дисципліну. Тепер хочу продовжити роботу для суспільства. Ми були обрані з конкретним маніфестом у 2019 році, і я хочу продовжувати його виконувати, - сказала Ліз Трасс.

Згадала Трас і війну Росії в Україні – з нею пов'язані непрості часи в економіці для Британії. З'явилося багато нових викликів, зокрема й енергетичний.

- Ми переживаємо важкі економічні часи, ми переживаємо різні міжнародні часи із війною, яка ведеться в Україні. Зараз настав час зосередитися на виконанні зобов'язань, переконатися, що ми виконуємо наш енергетичний пакет, - додала Ліз Трасс.

Ліз Трасс вступила на посаду 6 вересня після зустрічі з королевою Єлизаветою II і стала 15-м прем'єр-міністром Великобританії, призначеним Єлизаветою ІІ. Її попередник Борис Джонсон пішов у відставку на тлі внутрішніх скандалів.

Новини по темі: Великобританія Ліз Трасс